Vyšlo o nás

Zde naleznete více detailních článků.

Skupina EMTC získala strategického partnera

Skupina EMTC získala strategického partnera

Do společnosti Lipa Learning s.r.o., jejímž majoritním společníkem je společnost EMTC – Czech a.s., vstoupila společnost InfraPartners Management LLP („IPM“) Skupinou EMTC dlouhodobě budovaný projekt předškolního vzdělávání dětí prostřednictvím moderních technologií se posunul významným způsobem kupředu.

číst více
Lipa Land nabízí souhrn her pro vzdělávání dětí v rodině

Lipa Land nabízí souhrn her pro vzdělávání dětí v rodině

Rodinný vzdělávací portál Lipa Learning stejnojmenné společnosti zakladatele a investora Tomáše Bárty, spadající pod EMTC – Czech, se dlouhodobě snaží využít mobilní telefony a tablety jako pomůcku rozvoje předškolních dětí. Nyní představil aplikaci Lipa Land, která zahrnuje hry z tohoto portálu i další nápady pro rodiče.

číst více
S Lipa Landem je učení hrou

S Lipa Landem je učení hrou

Aplikace Lipa Land přináší revoluční řešení vzdělávání a rozvoje dětí v předškolním i školním věku pomocí herní aplikace. Desítky adaptivních her, stovky aktivit na doma i na ven, články pro rodiče a pohádky na dobrou noc, které jednoduše stáhnete do vašeho zařízení. Učení pro děti s Lipa Land je zábava pro děti, rodiče i učitele!

číst více

Rádi Vám pomůžeme

EMTC – Czech a.s.

Palmovka Open Park IV.
Voctářova 2497/18
180 00 Praha 8

+420 252 252 252
info@emtc.cz

Užitečné informace:

Tento článek je ve smyslu zákona propagačním sdělením. Základní prospekt dluhopisů schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 6. 3. 2019, č.j. 2019/025137/CNB/570, které nabylo právní moci dne 7. 3. 2019, byl uveřejněn na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné jej získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 v přízemí.